Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Дата: 30 січня 2020 о 20:42, Оновлено 15 лютого 2023 о 11:22

Наявність належної матеріально-технічної бази

Зонування закладу відповідає «Державним санітарним правилам планування та забудови населених пунктів». Будівлі в цілому забезпечують належні умови для організації освітнього процесу, відпочинку учнів.

У навчальних кабінетах створені належні санітарно-гігієнічні умови для здійснення освітнього процесу. Дотримується режим провітрювання, проводиться вологе прибирання згідно з графіком. В достатній кількості є інвентар для прибирання приміщень, який промаркований та використовується за призначенням. У наявності миючі, дезінфікуючі засоби.

Заклад забезпечено холодною проточною водою. В приміщенні є рукомийники. Заклад має внутрішній туалет, в будівлі ліцею. Два учнівські туалети (окремо для хлопців та дівчат), один туалет для працівників.

Ліцей має технічний паспорт та всю необхідну будівельну документацію. Системи водопостачання, електроосвітлення, тепломереж перебувають у справному стані. Будівля знаходяться у задовільному технічному стані.

Ліцей повністю забезпечений засобами пожежогасіння. Кількість вогнегасників –  відповідає нормативним вимогам. Загальний стан системи енергозбереження задовільний. Електрощитові обладнані відповідно до вимог. Електропроводи розміщені всередині приміщення та зовні в справному стані.

У навчальному закладі проводиться цілеспрямована робота щодо покращення стану будівель та споруд. Навчальні кабінети, коридори школи обладнані стендами. Навчальні кабінети забезпечені методичними та технічними засобами навчання відповідно до вимог. Класи Нової української школи забезпечені необхідним навчально-методичним приладдям.

Навчальний заклад розташований на самостійній земельній ділянці. Земельна ділянка поділена на зони: спортивний майданчик, подвір’я, бібліотека, котельня та надвірний туалет. Подвір’я навчального закладу має задовільний стан: обладнані квітники, спортивний майданчик. Подвір’я ліцею укрите тротуарною плиткою.

Для виконання інваріантної складової робочого навчального плану в навчальному процесі використовуються такі кабінети: англійської мови, хімії, біології, фізики, математики, української мови та літератури, зарубіжної літератури, історії, чотири кабінети початкових класів. Для проведення уроків інформатики обладнано один кабінет. Щорічно перед початком навчального року створюється комісія щодо перевірки готовності класних кімнат, приміщень закладу до нового навчального року. За результатами перевірки складається акт-дозвіл на проведення занять в кожному кабінеті.

Комп’ютерний клас обладнаний 10 комп’ютерами та 5 ноутбуками.

Кабінети директора, заступників директорів, асистента вчителя комп’ютеризовані та забезпечують роботу адміністрації ліцею.

Всі комп’ютери об’єднані в локальну мережу і мають доступ до мережі Інтернет.

Загалом у ліцеї наявні 2 мультимедійних дошки, 5 телевізорів, 12 ноутбуків, 7 принтерів, 1 планшет, 3 портативних комп’ютери та 15 комп’ютерів, 1 музичний центр, 3 ламінатори, 9 Wi-fi роутерів.

Кабінет біології обладнаний стендами, дидактичними матеріалами, таблицями, мікроскопом. В кабінеті хімії наявні таблиці з техніки безпеки. У кабінеті фізики є основне обладнання для проведення демонстрацій, лабораторних робіт та фізичного практикуму.

У навчальному закладі присутній спортивний зал. Він обладнаний гімнастичною стінкою, баскетбольними щитами, гімнастичним конем, гімнастичними матами, м’ячами (волейбольні, футбольні, баскетбольні).